TU NÁJDETE OZNAMY, VRÁTANE AKTUÁLNYCH POZVÁNOK NA PRIPRAVOVANÉ AKTIVITY

• KURZY KRESLENIA A MODELOVANIA - štvrtky od 14,00

30.8.2024 | Článkov: 0

Milí rodičia, otvárame viacero kurzov zameraných na rozvoj tvorivých schopností prestredníctvom kreslenia a modelovania.

Kurzy sú určené pre rôzne skupiny detí vo veku od 6-14 rokov,.

Počas hodín je osobitná pozornosť venovaná rozvoju jemnej motoriky, prispievajúcej k celkovému intelektuálnemu rozvoju dieťaťa.

Hodiny prebiehajú v priestoroch Klubovne Rodinného centra Vajnoráčik - Pod lipami 1 (vedľa bicyklového obchodu) vo štvrtky od 14,00 do 18,00 hod. zábavnou formou v priateľskej atmosfére, vďaka čomu je proces učenia zaujímavý a efektívny

Cena za kurz, vrátane materiálu je 29 Eur.

Predregistrácia tu

• KRÚŽOK MLADÍ INŽINIERI PRE DETI 6-11 ROKOV - pondelky 16,45

30.8.2024 | Článkov: 0

Milí rodičia, prihláste svoje dieťa do programu schváleného Harvardom.

Krúžok je určený pre deti vo veku 6-11 rokov.

Okrem rozvoja jemnej motoriky detí, kritického myslenia a kreativity si deti postavia aj fungujúce stroje z LEGA.

Začíname od októbra v pondelky v čase od 16:45 do 18:00 hod. v priestoroch Klubovne Rodinného centra Vajnoráčik - Pod lipami 1 (vedľa bicyklového obchodu)

Pred spustením krúžkov bude (pre zaregistrovaných záujemcov) bezplatná ukážková hodina za účasti rodičov.

Cena 11 Eur/ lekcia (Celkový počet lekcií 24.)

Viac o programe nájdete tu

Svoje dieťa môžete predregistrovať TU

• KURZY ANGLIČTINY PRE DETI 1.-2. ROČNÍKA ZŠ - utorky 16,00

30.8.2024 | Článkov: 0

Milí rodičia, otvárame registráiu na kurzy anglického jazyka pre deti 1.-2. ročníkov základných škôl, pod vedením certifikovanej lektorky Silvie Bobošíkovej.

Kurzy prebiehajú metódou Hocus Lotus a Jolly Phonics - prirodzene, fravou formou a efektívne v utorky o 16,00 hod. v priestoroch Klubovne Rodinného centra Vajnoráčik - Pod lipami 1 (vedľa bicyklového obchodu)

Cena: 10,- Eur/ hodinia + materiály

Prihlásiť sa môžete:

- mailom na siskaenglish@gmail.com

- telefonicky na  0905 341 361

- prostredníctvom elektronickej prihlášky

• Pozvánka na tvorivé dielne "Šúlancovanie"

19.6.2024 | Článkov: 0

Milé rodinky,

srdečne Vás pozývame na ďaľšie z našich veľmi obľúbených detských tvorivých dielní, ktoré sa budú konať v sobotu - 16. augusta 2024. V rámci tvorivých dielní spolu s detičkami vypracujeme cesto na šúlance a spoločnými silami si vytvarujeme čarovné šúlančeky, ktoré si po uvarení spoločne aj spapáme. Tešíme sa na Vás!

Cena / dieťa: 15 EUR*

*V prípade sprevádzania dieťaťa + 5 EUR. Členovia Klubovne poplatok za doprovod dieťa neplatia.

Z kapacitných i organizačných dôvodov je potrebné, aby ste sa v prípade záujmu o účasť na tejto peknej aktivite vopred prihlásili a zaplatili vopred aj nevratnú zálohu vo výške 10 EUR na účet Klubu rodičov a detí - Vajnory: SK0383300000002000422018

Prihlášku nájdete TU

• Pozvánka do denných letných táborov

11.6.2024 | Článkov: 0

Milí rodičia, je tento rok organizujeme v pracovné dni počas prázdnin v priestoroch Rodinného centra obľúbené denné letné tábory pre deti vo veku 6 - 10 rokov (v čase od 8:00 do 16:00 hod) Pitný režim a stravu budú mať deti zabezpečenú.  Pre viac info o programe kliknite TU. Termíny v lete 2024: 1.-.4. júla 2024 a 8.-.12. júla 2024. Cena / dieťa 168 EUR (143,- EUR/členovia) Prihlášku na denné letné tábory nájdete TU

• Pozvánka na slávnosté otvorenie Materského centra vo Vajnoroch

20.5.2024 | Článkov: 0

Milí priatelia,

srdečne Vám pozývame na slávnostné otvorenie nového Materského centra, ktoré sa bude konať 7. júna 2024 od 15,00 do 18,00 hod. v priestoroch Rodinného centra Pod lipami 1 (vedľa bicyklového obchodu).

V rámci programu sa môžete tešiť na skákací hrad, hry a súťaže, divadielko "Zábavka", maľovanie na tvár, ukážky stavby LEGO mechanizmov a bohatú tombolu. Občerstvenie na podujatí je zabezpečené. Počas podujatia budete mať jedinečnú príležitosť obzrieť si aj priestory nášho rodinného centra.

Z organizačných a kapacitných dôvodov je nutné, aby ste sa v prípade záujmu zúčastniť sa - vopred prihlásili. Tešíme sa na Vás!

Prihlášku nájdete TU